top of page
Search
  • Writer's pictureטל מירון

מהתמרה להגשמה

אחד המושגים המעניינים שמשתמשים בהם כיום נקרא התמרה או מטמורפוזה, שינוי צורה. בכימיה מושג זה מאפיין תהליך של שינויים ברמת החומר. מעבר מפחם ליהלום, שינוי מצב צבירה ממים לקרח, תהליכים אלו מתרחשים ללא שינוי בהרכב החומר אלא רק ברמת הצפיפות או הדחיסות של אותו חומר. בשפה העברית התמרה פירושה נעשה גבוה יותר. במפתחות הגנטיים התמרה כטרנספורמציה או שינוי מתדר נמוך, דחוס, הצל לתדר גבוה יותר לאיכות או לתדר המתנה.


במהלך החיים שינויים תמיד מתרחשים, בני אדם משתנים לאורך השנים. ברמה הפיזיולוגית הגוף שלנו כל הזמן משתנה, התאים בגוף האדם מתחלקים ומתים ומתחדשים. כמות האור משתנה במהלך היום, חושך בלילה. בסוף הקיץ, בסתיו הימים מתקצרים ומחשיך מוקדם יותר. בטבע השינויים מתרחשים במחזוריות, היום והלילה, עונות השנה. אנחנו לא הגורם לשינוי אלא המתבוננים בו. לעומת התמרה שהיינו תהליך שהשינוי המתרחש דרוש אנרגיה חום, לחץ. בדומה למים המתאדים בים, מתעבים בעננים ויורדים כגשם. גם אנו כבנאדם יכולים למקד את האנרגיה שלנו ולפקס את המחשבות ובכך ההתבוננות יוצרת שינוי. בתדר .


ברגע שנסתכל על כל דבר, נראה איך הוא משתנה אך כשמתנגדים לשינוי המתרחש נוצר סבל כדיכוי המצב החדש שמחכה להתגלות בחומר ואיננו יכול להתגשם, לפרוץ. כאשר ישנה הרגשה של חוסר זרימה, החיים קשים, תקועים זה בדיוק המצב שקיים התנגדות לשינוי. האם העץ מתנגד לעליו הנושרים או העשב מפסיק לצמוח? הטבע כל הזמן משתנה לנגד עניינו ומגשים ומתגשם בחומר. מה קורה לבנאדם שמתנגדים להתפתחות ואינם צומחים ומשתנים, הם קמלים ומתחילים להאשים את הסביבה במצבם את עצמם. אך אם נסתכל מעט פנימה נראה שהזרעים כבר קיימים בתוכנו רק מחכים להתגשם בחומר.

אנחנו חלק מהטבע, ההתפתחות והצמיחה היא חלק מאיתנו מהDNA שלנו. בכל אחד מאיתנו יש את הפוטנציאל בתוכו להגשים את עצמו. להתמיר את הצל והפחד לצאת מאזור הנוחות ולתת את מתנותיו. מה אתם מעוניינים להגשים בעולם? איזה ארומה ייחודית אתם משאירים אחרכם? אילו איכויות אתם רואים בעצמכם ובאחרים? ברגע שמשתנה נקודת המבט הייחודית שלכם, העולם כולו משתנה. השינוי נראה כתהליך כל כך טבעי וכך גם הגשמתכם בעולם נעשית מתוך פשטות ובקלילות ללא כל התנגדות או אג'נדה פנימית. האם אתם מוכנים לצלול פנימה לתוך עצמכם ולגלות את מה שטמון בתוכם ורק מחכה להתגשם? מוזמנים להמשיך לקרוא את המאמר הבא במפתחות הגנטיים.


המפתחות הגנטיים זוהי שיטה חדשנית המבוססת על ספר התמורות הסיני, האי צ'ינג, המכיל 64 הקסגרמות. 64 ארכיטיפיים המתארים את ספקטרום התודעה האנושית. לכל אדם מפה אישית המורכבת מהמפתחות הייחודיים לו ומקודדים בו באופן גנטי. המפה מכילה רצף של מפתחות ניתן להוציאה בעברית, כל מה שצריך תאריך ושעת לידה. כאשר ידוע לנו ההרכב הגנטי שלנו ניתן לעבור שינוי פנימי והתמרה מתדרי הצל הדחוסים למתנות ולהגשים את האיכויות הקיימות בנו בעולם. התהליך מצריך אומץ ונכונות להתבונן בעצמנו גם באתגרים מהם אנחנו צומחים, להשקיע את האנרגיה ולפקס את ההתבוננות שלנו. בכך לקבל את עצמנו כפי שאנחנו באור ובצל וההתמרה מרחשת מעצמה כחלק מהשינוי הטבעי .


ככל שהמודעות מתרחבת נוצר שינוי ופחות עומס ומתח בגוף, האור הפנימי קורן דרכנו מה- DNA ומציף את הגוף הפיזי. אנו מושכים אנשים וחוויות שונות לחיינו ומגשמים את עצמנו בקלות. כל מה שנדרש מאיתנו רק האומץ להתבונן בחיינו ולהיות מי שאנחנו.

47 views0 comments

Recent Posts

See All

Comments


bottom of page