top of page
Search
  • Writer's pictureטל מירון

השינוי במודעות

בשנים האחרונות ניתן לראות כיצד העולם משתנה, כולל השינויים והמשברים בארץ ובעולם. במקביל מתקיימת מהפכה פנימית, שקטה, המתרחשת בחיים האישיים. עם התקדמות הטכנולוגית אנחנו פחות מדברים אחד עם השני אלא יותר אל השני. חלק מהתקשרות מתקיימת על גלי האתר (אינטרנט, מסנג'ר, וואטספ, התכתבות ברשת). רוב הפעילויות שלנו מונעות מפחד אישי וקולקטיבי, מאבק על הטריטוריה, כבוד, זהות או שייקחו מאיתנו את הזכויות , החופש. מהפכה המתרחשת לא תמיד גלויה אך המהפכות חוזרות ומתרחשות באופן מחזורי. ככל שיותר בני אדם כבר לא יגיבו מתוך קורבנות ופחד או כתגובה רגשית למתרחש, האלימות בעולמנו תפחת במהירות. האלימות המילולית והפיזית מקורן בפחד ובשליטה.
ברמה האישית בקרוב נראה את המהפכה המתרחשת כשינויים במערכות היחסים, המשמשות לנו כפידבק או כמראה. ברגע שאדם אחד בתוך מערכת היחסים כבר אינו מגיב מפחד (מדחייה, נטישה) הפחד מאבד את אחיזתו. המודעות החדשה מאפשרת לנו להרגיש או לחוש בידיעה הפנימית , הפיזית והרגשית, שאנחנו מחוברים זה לזה דרך שדה ההילה שלנו, לכן אין כלל אפשרות של דחייה או של נטישה. כעת מתרחשת תגובת שרשרת אין כבר יחסי קורבן ומקרבן. קיים החופש להיות מי שאנחנו ללא תלות באחר.


הרבה מהפחד מאוחסן בדנ"א שלנו, פחד שמשתחרר בסופו של דבר. זה עוד יתרחש בזמננו, ייתכן שייקח עוד זמן עד שהמהפכה תתרחש באופן חיצוני בעולם. אך מנקודת המבט אבולוציונית, זה יקרה כהרף עין. הקשר הכימי העמוק בין שני מפתחות גנטיים שעוברים כעת מוטציה המפתחות 55 ו 49 – יחד הם יוצרים את טבעת המערבולת. ברמה הגבוהה מסמלים את הלידה מחדש של החירות, או את החירות של הלידה מחדש. מי שער מתחיל לבנות את העולם מחדש, לאחר שתדר המתנה מתחיל לפרק את העולם הישן. על מנת להבין כיצד זה עובד, צריך לראות את המגבלות הקיימות וברגע שנשתחרר מתדר הפחד, עולמנו יהיה באמת שונה. השיפור יהיה כה גדול ומהיר, עד שאפילו הזמן עצמו יקבל סחרחורת. המערבולת הגנטית תזעזע את היסודות של התרבות האנושית עד לשורש.


סוד נוסף קיים בדנ"א הנמצא בתוכנו. הסוד טמון בביטוי המתרחש במודעות, על מנת שהמוטציה תתקיים, צריך להתרחש תהליך מורכב. מסתבר שלגנים מסוימים ישנה השפעה ברורה על ההתנהגות, או על הפנוטיפ שלנו, ולאחרים אין. על מנת שדפוסי ההתנהגות האנושית ישתנו באופן דרמטי ישנו צורך בחום ובאנרגיה. אך המוטציה המתפשטת במאגר הגנטי מוגבלים על ידי גורמים רבים, ביניהם נוכחותם של גנים רצסיביים – גנים שבפועל מאטים את קצב התפשטות המוטציה. משמעות הדבר היא שיש סיכוי קטן בלבד, שמוטציה כזו תשפיע על המין האנושי כולו. יהיה פיצול בין אנשים שיפעלו עדיין במודעות הישנה אלו שיעברו את המוטציה והמודעות שלהם תשתנה.


אנשים הנושאים את החזון הם שיצרו את השינוי הנדרש, כך שיפעיל את המוטציה הגנטית בכך שכבר שלא נפעל מתוך תדר הצל והפחד. זה יקרה כי זה מוכרח לקרות, אך עדיין עלינו ליצור את ההתרחשות. זהו הפרדוקס. בכל צורות החומר קיים כוח אבולוציוני הדוחף כלפי מעלה, להתעלות מעבר לחומר אך קיים כוח אינבולוציוני הפועל להחדרת הרוח ( ספיריט ) אל מישור החומר. ניתן להבחין בכוח האינבולוציוני כתדר אנרגטי היורד מטה אל עולם החומר, מנקה ומשחרר כל מה שנמצא בדרכו. ניקוי גנטי זה הופך את לידת המין החדש לאפשרית. תדר הסליחה ינקה את הפחד מפני האחר ויחבר בנינו.


על מנת להגיע למצב המודעות הגבוהה צריך להיוולד לגמרי מחדש. כל אדם שאי פעם הגיע להארה אמיתית, חווה לידה מחדש מסוג זה. ניקוי וסליחה מכל מה שקרה לפניו. אלו שהגיעו למצבי הארה הם חריגים מבחינה גנטית, בשלב הנוכחי של האבולוציה שלנו. הדנא אנושי צריך לעבור את המוטציה, על מנת שהגוף האנושי יוכל להכיל את המודעות העתידית, זוהי עוצמתנו! אם אתם קוראים מילים אלו, קיים בכם הפוטנציאל להיות חלק מהשינוי המתרחש במודעות, האין זה דבר נפלא להתבונן בו?


95 views0 comments

Recent Posts

See All

コメント


bottom of page