top of page
מהו שגשוג_edited.jpg
Anchor 1

קורס הפנינה

ליצירת שגשוג ושפע
בגישת המפתחות הגנטיים

הקורס מתמקד ביצירה של שפע ושגשוג מתוך חיבור לשליחות שלנו בעולם. במהלך הקורס נגלה איך החיבור לשליחות מתוך לב פתוח ממגנט אלינו את האנשים הנכונים עבורנו. נתבונן במערכת היחסים והתפיסות שיש לנו סביב כסף ושגשוג בחיים. יחד נפענח את הפשטות הבסיסית של מהו באמת שפע ושגשוג. 

pearl image.png

הקוד לשגשוג ושפע בפשטות

קורס הפנינה היינו הרצף השלישי בנתיב המוזהב בגישת המפתחות הגנטיים. הרצף מתמקד בשגשוג ושפע בחיינו הנובע מהשליחות לאחר פתיחת הלב במערכות יחסים. במהלך המסע פנימה  נתחבר אל המתנות גדולות שרק מבקשות להתגלות.

המסע מכיל בתוכו תהליך אישי, עמוק ומרגש של פתיחת השפע בחיינו בהתבוננות בדפוסים המגבילים שצברנו לגבי כסף ושגשוג . במהלך הקורס נתחבר לנתיב הייחודי, דרך המפתחות האישיים שלנו. יחד נמקד את ההתבוננות הפנימית בדפוסים ובתבניות המפעילים אותנו ונגלה את האיכויות הקיימות בתוכנו. בתחילת המסע נגלה את הפצע האישי והקולקטיבי שהופך להיות השליחות שלנו בעולם. נתחבר למותג שהוא אנחנו. 

שגשוג בפשטות.jpg

מה מתגלה במהלך הקורס הפנינה?

לאחר קורס ונוס נכנס פנימה לגוף המנטלי  ונגלה שכל האנשים הקיימים בחיינו מהווים חלק מההתפתחות האישית שלנו , נועדו לשחרר את הקארמה ולפתוח את ליבנו לשגשוג ושפע. המפה של המפתחות הגנטיים מאפשרת לכל אחד מאיתנו לגלות את הכוחות הלא מודעים המניעים את מערכות היחסים שלנו. בכך להתמודד עם הפצעים והדפוסים הקיימים בתוכנו ולהתחבר ללב בהמון חמלה , רגישות ועדינות ולהגשים את השליחות שלנו בעולם. 

מה מתגלה במהלך רצף הפנינה?

כיצד ליצור מערכת יחסים בריאה עם כסף

איך לשגשג מלעשות את הדברים שאתה אוהב

 כיצד האנשים שמשכנו לחיינו  נועדו לפתוח את ליבנו לשפע ושיתופי פעולה

 איך מתוך חיבור לשגשוג האמיתי נוצר סינכרוניות אנו מגשימים את השליחות הייחודית 

 כיצד אתה משגשג ומשתלב בסינרכיה בפשטות ובקלילות באמצעות שיתופי פעולה 

איך בנוי הקורס? 

מותג.jpg

הקורס מורכב משמונה מפגשים דו-שבועיים  הכוללים מרחב לתמיכה ושיתוף, מצגות מפורטות בעברית על הספרות והקווים, מדיטציות, תקצירי מפתחות ושאלות להתבוננות. עבודה אישית ובקבוצות או זוגות להטמעת המפתחות האישיים. המפגשים מתקיימים  בימי שני בערב בזום ובימי שישי בבוקר פרונטלי סילבוס מסודר עם כל התאריכים  ישלח לנרשמים.

מפגש 1- ספרת השליחות

מפגש 2 - מסלול היוזמה

מפגש 3 - ספרת התרבות

מפגש 4 - מסלול הצמיחה

מפגש 5 - ספרת  המותג

מפגש 6 - מסלול השירות

מפגש 7 - ספרת הפנינה

מפגש 8 - אינטגרציה לסיום וסיכום  

מוזמנים להיכנס לקורס הפנינה און ליין באנגלית החלק הראשון- הקדמה, פתוח בחינם. המתעניינים שאינם מכירים בכלל  מומלץ לצפות בסרטון מבוא למפתחות הגנטיים.

למי ולמה כדאי להצטרף למסע?

מי שנמצא במערכת יחסים מאתגרת עם כסף ושגשוג.

חש חוסר ויטאליות והגשמה בכל מה שקשור לעשייה. 

מרגיש שאינו מחובר לאנשים הנכונים.

מעוניין להתחבר לשליחות שלו בעולם.

pearl זהב.png

 מתי מתחיל הקורס ?

GK guide.png

המפגשים הם כפעם בשבועיים סילבוס מסודר עם כל התאריכים והתכנים ישלח לנרשמים.

הקורס מתחיל ב 28 ליוני נמשך  כארבעה חודשים:

יום שישי בבוקר  12:30- 9:30 בהוד השרון

יום שני בערב  21:30 - 20:00 בזום

כמה עולה הקורס ?

התשלום : 1,200  בפייבוקס, ביט , מזומן העברה בנקאית

ניתן לחלק לתשלומים ומומלץ לרכוש את הקורס הפנינה הדיגיטלי באנגלית ולהצטרף אלינו  לפתיחת הלב ולשפע ושגשוג בקלות ובפשטות.

לפרטים נוספים , צרו אתנו קשר!

עמית לרנר | 050-7966503 |     lerneramit@gmail.com

טל מירון                              tal.meron13@gmail.com

מי אנחנו ?

ד"ר טל מירון - ממייסדות קהילת המפתחות הגנטיים בישראל. חברה בארגון הבינלאומי המתרגם ומפיץ את המפתחות הגנטיים בעולם. מנחה במפגשי הקהילה של מפתחות הגנטיים בישראל. 

עבדה במשרד הבטחון ובתעשייה  באינטל. כיום מלווה אישית ומדריכה קבוצות בשיטת המפתחות הגנטיים. בעלת דוקטורט ישיר בכימיה פיזיקלית מאוניברסיטת תל אביב .

עמית לרנר - מנחה קבוצות ומלווה אנשים בתהליכי שינוי . מומחית בהנחית תהליכי הכשרה לחדשנות ויזמות חברתית בגישת תאוריה U ובהנחית תהליכי מנהיגות השתתפותית. משלבת את שיטת המפתחות הגנטיים בעבודתי.

בוגרת ב"ס מנדל למנהיגות חינוכית, ותוכנית קו.לאב חממה לחדשנות חברתית. בעלת תואר ראשון ושני בכלכלה, ולומדת לתואר שלישי בפקולטה לניהול באוניברסיטת בן גוריון בנגב.

עמית וטל.jpg

מה היא שיטת המפתחות הגנטיים?

שיטת המפתחות הגנטיים מבוססת על הידע העתיק של האי צ'ינג (ספר התמורות הסיני) הכולל 64 מפתחות, ארכיטיפיים המתארים את ספקטרום התודעה האנושית. לכל אדם מפה הייחודית לו, המכילה סדרת מפתחות ספציפיים מתוך 64 המפתחות. 

דרך טכניקת ההתבוננות במפתחות האישיים אנו מתחברים להגשמת הייעוד האישי והקולקטיבי ולמימוש  המתנות והאיכויות שבאנו לתת לעולם. מוזמנים להוציא לעצמכם מפה אישית בעברית ללא תשלום כאן, כל מה שצריך זה תאריך ושעת לידה.

Dolhareubang with Sunset
Anchor 3
bottom of page