top of page
2022-VenusDD-04_edited.jpg
Anchor 1

קורס ונוס

בגישת המפתחות הגנטיים

קורס זה מזמין אותך להתמקד במערכות היחסים בחייך דרך טרנספורמציה רגשית רבת עוצמה שכנראה תימשך גם לאחר סיומו. במהלך הקורס נגלה כיצד במערכות היחסים נפגוש יחסית מהר בדפוסי הצל שלנו ונפתח את היכולת שלנו לפתיחת הלב במלואו לחיים ולאנשים בחיינו. כך שהמיקוד באהבה ובמערכות היחסים מובילים לשינוי פנימי וחיצוני.

ונוס רצף.jpg

 מערכות יחסים ופתיחת הלב

קורס ונוס היינו הרצף או המסלול השני בנתיב המוזהב בגישת המפתחות הגנטיים. הרצף מתמקד במערכות יחסים ובמסע פנימה אל הלב העובר דרך הפצעים שהוטבעו בנו ואספנו במהלך השנים. פצעים אלו מסתירים מתנות גדולות שרק מבקשות להתגלות. המסע מכיל בתוכו תהליך אישי, עמוק ומרגש של פתיחת הלב בהתבוננות בדפוסי הגנה המנטליים והרגשיים שצברנו . נבין כיצד האתגרים בחיינו ובמערכות היחסים מובילים אותנו ליציבות פנימית וחיבור לחוכמת הגוף ולפתיחת הלב.

במהלך הקורס נתחבר לנתיב הייחודי, דרך המפתחות האישיים שלנו. יחד נמקד את ההתבוננות הפנימית בדפוסים והתבניות המפעילים אותנו ונגלה את האיכויות הקיימות בתוכנו. המסע מתחיל ביעוד במערכות יחסים ובאיכות אנו מושכים לחיינו על מנת להכיר ולרפא את הפצעים והגנות שצברנו בילדות. בסוף המסע נגלה את הפצע האישי והקולקטיבי שהופך להיות השליחות שלנו בעולם.

WhatsApp Image 2019-11-09 at 10.30.07 AM (1).jpeg

מה מתגלה במהלך הקורס ונוס?

בקורס ונוס נכנס פנימה לגוף הרגשי ונתגלה שכל האנשים הקיימים בחיינו מהווים חלק מההתפתחות האישית שלנו , נועדו לשחרר את הקארמה ולפתוח את ליבנו לאהבה. המפה של המפתחות הגנטיים מאפשרת לכל אחד מאיתנו לגלות את הכוחות הלא מודעים המניעים את מערכות היחסים שלנו. בכך להתמודד עם הפצעים והדפוסים הקיימים בתוכנו ולהתחבר ללב בהמון חמלה , רגישות ועדינות ולהגשים את השליחות שלנו בעולם. 

איך בנוי הקורס? 

מפגשי המפתחות הגנטיים.jpg

הקורס מורכב מ - 12 מפגשים דו-שבועיים  הכוללים מרחב לתמיכה ושיתוף, מצגות מפורטות בעברית על הספרות והקווים, מדיטציות, תקצירי מפתחות ושאלות להתבוננות. עבודה אישית ובקבוצות או זוגות להטמעת המפתחות האישיים. המפגשים הם כפעם בשבועיים בימי שני בערב בזום ובימי שישי בבוקר פרונטלי סילבוס מסודר עם כל התאריכים  ישלח לנרשמים.

מפגש 1- ספרת היעוד במערכות יחסים

מפגש 2 - מדיטציית הדהרמה

מפגש 3 - ספרת המשיכה

מפגש 4 - מדיטציית הקארמה

מפגש 5- ספרת  IQ גוף המנטלי

מפגש 6 - מדיטציית האינטליגנציה

מפגש 7 - ספרת EQ גוף הרגשי

מפגש 8 - מדיטציית האהבה

מפגש 9 - ספרת SQ גוף הרוחני

מפגש 10 - מדיטציית המימוש

מפגש 11 - הפצע הגרעיני

מפגש 12 - אינטגרציה לסיום וסיכום 

מי שמתעניין מוזמן לצפות בהקלטה קצרה עם הסבר על כל הרצף ועל ספרת המשיכה למתעניינים שאינם מכירים בכלל מומלץ לצפות בסרטון מבוא למפתחות הגנטיים

למי ולמה כדאי להצטרף למסע?

מי שנמצא במערכת יחסים מאתגרת, לא מספקת
מרגיש שאינו מחובר לרגשותיו, בתקיעות או לבד.
ללא זוגיות או חש חוסר ויטאליות ורחמים עצמיים 
מוכן לצלול פנימה לגילוי הדפוסים המפעילים אותו
ליצירת חיים מספקים , מרגשים ומלאי משמעות,
מתוך  הכרות וקבלה עצמית של הייחודית שלי ושל האחר.

venus-seq.png

 מתי וכמה עולה הקורס ?

GK guide.png

במהלך 12 מפגשים נייצר מרחב התבוננות ושיתוף, בכל פעם בנושא אחר מתוך רצף ונוס. המפגשים נועדו ליצור מסגרת תומכת, לתת מקום לשאול שאלות או רק לשתף ולהקשיב. הקורס מתאים לחדשים וגם עבור אנשים שכבר עברו את הרצף הראשון ההפעלה או ונוס ורוצים לרענן את הלימוד ולהעמיק פעם נוספת.

 

 

הקורס מתחיל ב 15 לדצמבר נמשך  כחצי שנה:

יום שישי בבוקר  12:30- 9:30

יום שני בערב  21:30 - 20:00

המפגשים הם כפעם בשבועיים סילבוס מסודר עם כל התאריכים והתכנים ישלח לנרשמים.

 

התשלום : 2,200  בפייבוקס, ביט , מזומן העברה בנקאית

ניתן לחלק לתשלומים ומומלץ לרכוש את הקורס ונוס הדיגיטלי באנגלית ולהצטרף אלינו למסע לפתיחת הלב. .

להרשמה למפגש הראשון ומוזמנים בכיף להצטרף לכל המסע.

לפרטים נוספים , צרו אתנו קשר!

עמית לרנר | 050-7966503 |     lerneramit@gmail.com

טל מירון                              tal.meron13@gmail.com

Pink Sand

מי אנחנו ?

ד"ר טל מירון - ממייסדות קהילת המפתחות הגנטיים בישראל. חברה בארגון הבינלאומי המתרגם ומפיץ את המפתחות הגנטיים בעולם. מנחה במפגשי הקהילה של מפתחות הגנטיים בישראל. 

עבדה בתעשייה כמהנדסת אינטגרציה במחלקת ה- Yield באינטל. כיום מלווה אישית ומדריכה קבוצות בשיטת המפתחות הגנטיים. בעלת דוקטורט ישיר בכימיה פיזיקלית מאוניברסיטת תל אביב .

עמית לרנר -  מנחה קבוצות ומלווה אנשים בתהליכי שינוי ,מומחית בהנחית תהליכי הכשרה לחדשנות ויזמות חברתית בגישת תאוריה U ובהנחית תהליכי מנהיגות השתתפותית. משלבת את שיטת המפתחות הגנטיים בעבודתי.

בוגרת ב"ס מנדל למנהיגות חינוכית, ותוכנית קו.לאב חממה לחדשנות חברתית. בעלת תואר ראשון ושני בכלכלה, ולומדת לתואר שלישי בפקולטה לניהול באוניברסיטת בן גוריון בנגב.

עמית וטל.jpg

מה היא שיטת המפתחות הגנטיים?

שיטת המפתחות הגנטיים מבוססת על הידע העתיק של האי צ'ינג (ספר התמורות הסיני) הכולל 64 מפתחות, ארכיטיפיים המתארים את ספקטרום התודעה האנושית. לכל אדם מפה הייחודית לו, המכילה סדרת מפתחות ספציפיים מתוך 64 המפתחות. 

דרך טכניקת ההתבוננות במפתחות האישיים אנו מתחברים להגשמת הייעוד האישי והקולקטיבי ולמימוש  המתנות והאיכויות שבאנו לתת לעולם. מוזמנים להוציא לעצמכם מפה אישית בעברית ללא תשלום כאן, כל מה שצריך זה תאריך ושעת לידה.

מרחב שינוי.jpg
Anchor 3
bottom of page